• Kayıt

Endüstriyel Eğitimler

            Teknolojinin hızla geliştiği ülkemizde, özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin küreselleşen sanayi hayatının zorlaşan rekabet koşullarında ayakta kalabilmeleri için, firma çalışanlarının eğitim çalışmalarına katılarak, gelişen teknolojiyi takip etmeleri zorunluluk haline gelmiştir.

            Sanayi sektörünün sürekli artan performans talebi, teknolojik yenilikleri takip etmeyi zorunluluk haline getirmiştir. Bu temel analizlerden de anlaşılmaktadır ki kaliteli işgücü ihtiyacı ciddi derecede ortaya çıkarmaktadır.

            MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, kurum ve kişilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek optimum eğitim programlarını tasarlamak ve uygulamaktır. Tasarlanan ve üretilen tüm eğitimlerimizin, sonuçlarının kısa-orta ve uzun vade de sağladığı sonuçlarının ölçülebilir olması en önemli kriterlerimizin başında gelir.

             MEKATRONIKA; günümüzün küresel gelişim koşullarını dikkate alarak, tüm eğitim programlarında “Dinamik Eğitim Sistemini” uygulamaktadır. Bu sistemde, katılımcılar her zaman her çalışmanın içerisinde interaktif olarak yer alırlar ve gerçek zamanlı olarak eğitimi yaşarlar. Gerçek hayattan alınmış örnekler, konu ve sektörle doğru orantılı olarak yüksek tecrübeye sahip eğitmenlerimiz tarafından katılımcılara aktarılır.

             MEKATRONIKA, siz değerli dostlarımızı uzun vadeli iş ortakları olarak görür ve tüm planlamalarımızı bunun üzerine yapılandırırız.

             MEKATRONIKA`da verdiğimiz eğitimlerin en önemli özelliği ise yaşamınıza kattığı KALİTEDİR. Kalite ne kadar artarsa hepimiz için hayat çok daha verimli ve eğlenceli olur. Ne istediğimizi bilen ve zorluklar karşısında başarı kriterlerimizin arttığı insanlar olarak sürer.

            Kaliteye ulaşmak için planlı çalışmak, vazgeçilmez ilkemizdir.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.