• Kayıt

Sistem Çözümlerimiz

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği dünyamızda, işletmelerin küreselleşen sanayi hayatının zorlaşan rekabet koşullarında ayakta kalabilmeleri için, üretim verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli stratejiler geliştirmek zorunda kalmışlardır.

            Sanayi sektörünün sürekli artan performans talebi, teknolojik yenilikleri takip etmeyi zorunluluk haline getirmiştir. Yeni sistem tasarımlarının kurulmasını, sistemsel iyileştirmeler ve revizyonların yapılması zorunluluğunu ortaya çıkarmıştır.

            Mekatronika olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.

            Sistem ve makine dizaynı işletmenizin yerinde incelenmesi ve işletmenize en uygun yerleşimin projelendirilmesi ile başlar. Tasarım; fonksiyonellik,kapasite,verimlilik, ergonomi, maliyet ve parça ömrü gözetilerek yapılır. İmalat aşamasında tasarım ile imalat arasında geri beslemeler yapılarak süreçlerin uyumu sağlanmaktadır.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.