Hakkımızda
  • Kayıt

Hakkımızda

Ülkemizin, iddiasını giderek arttırdığı global otomotiv endüstrisindeki konumunu daha da ileri noktalara taşıma misyonunu üstlenmiştir.

 Sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir.

 Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitim vermektedir.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunmayı hedefindedir.

 17 yılı aşkın süredir sanayi çalışanlarına eğitim veren uzman eğitimcilerden oluşmaktadır.

Deneyimli personeli ile sizlerin istekleri doğrultusunda özel eğitimler tasarlayıp ihtiyaçlarınıza direkt olarak cevap verebilecek niteliktedir.

Çözüm Ortağınız olarak sizler için çözümler üretmektedir.

olarak

Biz farklıyız.

Yetenekliyiz.

Konusunda uzmanız.

Tecrübeliyiz.

 Birlikte   yapacağımız çalışmalarla, başarıya ulaşmak  için sizleri ya bekliyoruz.

 

 

 

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.