Ev ve Bina Otomasyonu
  • Kayıt

Ev ve Bina Otomasyonu

Daha fazla konfor, güvenlik ve enerji verimliliği insanlar için giderek en önemli faktör haline gelmektedir. Ev ve Bina Otomasyonunda şu sistemlerin otomasyon işlemleri yapılır.

  • Aydınlatma Sistemlerinin Kontrolü
  • Isıtma ve Havalandırma Sistemlerinin Kontrolü
  • Kapılar, pencereler, perdeler, vb. Sistemlerin Kontrolü
  • Erişim ve güvenlik, yangın Sistemlerinin Kontrolü
  • Multimedya sistemleri, ev eğlence Sistemlerinin Kontrolü

MEKATRONİKA olarak Ev ve Bina Otomasyonu işlerinizi en verimli şekilde planlamakta ve uygulamaktayız.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.