Işıklandırma Otomasyonu
  • Kayıt

Işıklandırma Otomasyonu

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile binaların,köprülerin,yolların,tarihi eserlerin,kültür ve etkinlik merkezlerinin, ışıklandırılması ve otomasyonu ayrı bir uzmanlık alanı olmuştur. Sistem merkezi bir ünite ile kontrol edilerek ışık düzeyleri aydınlatılacak alan için en uygun biçimde ayarlanır. Aydınlatılacak olan biriminiz akıllı enerji tasarruflu ışık kontrolü sistemi ile maksimum enerji tasarrufu ve verimli aydınlatma sağlanır. Gerekli yerlerde yapılan gölgelendirme ve sensörler,entegre edilerek göze hoş gelecek sonuçlar ortaya çıkarılır.

MEKATRONİKA olarak Işıklandırma Otomasyonu işlerinizi en verimli şekilde planlamakta ve uygulamaktayız.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.