Proses Otomasyonu
  • Kayıt

Proses Otomasyonu

İşletme maliyetlerini azaltmak için süreçleri otomatikleştirmek amacıyla kullanılan yöntemdir.Süreçler otomatikleştirilmeden önce, organizasyon içinde yer alan tüm süreçler gözden geçirilir. Gerekli görülen yerlerde  süreçler yeniden tanımlanabilir. Otomasyon ve endüstriyel proseslerin optimizasyonu için ürün ve çözümleri ile birlikte müşteriye sunulur.

MEKATRONİKA olarak Proses Otomasyonunu işlerinizi en verimli şekilde planlamakta ve uygulamaktayız.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.