Üretim Hattı Otomasyonu
  • Kayıt

Üretim Hattı Otomasyonu

Otomatik bir üretim hattı; istasyonlar arasında parça hareket ettirmek için bir aktarım sistemi ile buna bağlı iş istasyonlarından oluşan sistemdir. Ham bir iş parçası hattının bir ucundan girer, her bir iş istasyonu içinden ilerler ve tamamlanmış bir ürün olarak diğer ucunda ortaya çıkar. İyi verimli ve çabuk üretim için üretim hattının iyi planlanması ve sıralanması, verimli çalışması için vazgeçilmez bir unsurdur.

MEKATRONİKA olarak Üretim Hattı Otomasyonu işlerinizi en verimli şekilde planlamakta ve uygulamaktayız.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.