Referanslarımız
  • Kayıt

Referanslarımız

 

BURSA AFET EĞİTİM MERKEZİ

GÜVENCEM, afet zararlarını azaltma konusunda önemli bir misyon edinerek bu alanda Türkiye’nin ilk ve tek anahtar teslim Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezleri kurucusu olmuştur. MEKATRONIKA olarak Türkiye’nin ilk, dünyanın ise en geniş kapsamlı afet eğitim merkezi olan Bursa Afet Zararlarını Azaltma Eğitim Merkezi projesini çözüm ortağımız GÜVENCEM ile gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.
Eğitim merkezinde firmamız tarafından otomasyon ve mühendislik işleri yapılan bölümler; Yangın Söndürme Simülasyonu, Duman Kaçış Simülasyonu, Karbonmonoksit ve Zehirlenme Simülasyonu, Heyelan ve Sel Simülasyonu.
Sistemlerin kurulumunda Siemens PLC ve Operatör panelleri kullanılmıştır.

 

İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ

DOĞAL AFETLER SİMÜLASYON EĞİTİM MERKEZİ

MEKATRONIKA firması olarak Türkiye'de ilk olan Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezlerinin Otomasyon işlerini yapmaya devam etmekteyiz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle bu kez İzmir Karşıyaka Belediyesi Doğal Afetler Simülasyon Eğitim Merkezinin Otomasyon işlerini başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.
Eğitim merkezinde firmamız tarafından otomasyon ve mühendislik işleri yapılan bölümler; Yangın Deneyimi ve Eğitimi Simülasyonu, Duman Kaçış Koridor Simülasyonu,Heyelan ve Sel Simülasyonu Sistemlerin kurulumunda Siemens PLC ve Operatör panelleri kullanılmıştır.

 

RENAULT EĞİTİMİ

 

MESCİOĞLU MOBİLYA

S7 300 SİSTEM ÇÖZÜMÜ

 

BOSH SOLIDWORKS EĞİTİMİ

 

TECOM KOMPRESÖR SİSTEM ÇÖZÜMÜ

Sistem çözümünde;Siemens S7 300 PLC kullanılmıştır.Yazılım;firma çok özel bir yazılım istemiştir birebir iş üzerinde firmanın anlık istekleri doğrultusunda yazılmıştır.

 

ARÇELİK FABRİKASI ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ

Uzun süredir çalışmayan SCADA sistemi yeniden faaliyete alınmıştır.1 Ana trafo,4 tali trafo ve Jenaratör ünitesi yeniden uzaktan kontrol edilebilir hale getirilmiştir. Bir çok firmanın girip yapamadığı revizyonu MEKATRONİKA olarak firmamız gerçekleştirmiştir. Sistemdeki bütün haberleşme üniteleri elden geçirilmiş, düzeltilmiş, PLC yazılımı yeniden yazılmış ve eski Mimik pano yerine daha modern SİEMENS Touch Panel ile sistemin uzaktan kontrolü sağlanmıştır.

 

BOSH REXROTH

Hidrolik Sistemlerde Bakım ve Arıza Arama Eğitimi

 

COŞKUNÖZ

TEMEL SEVİYE SIEMENS S7 300 PLC EĞİTİMİ

 

BOSH BU4

PNÖMATİK SİSTEMLERDE BAKIM VE ARIZA ARAMA EĞİTİMİ

8-12.04.2013

BOSCH Pnömatik Sistemlerde Bakım ve Arıza Arama
 
 

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.