Eğitimler
  • Kayıt

Neden Mekatronika?

Eğitim kadromuz 17 yılı aşkın süredir sanayi çalışanlarına eğitim veren uzman eğitimcilerden oluşmaktadır.

Yüksek hizmet kalitesi ve eğitim anlayışıyla hızlı ve planlı bir şekilde büyümekteyiz. Yüksek bilgi ve tecrübemiz sayesinde sizin için en kaliteli eğitimi veriyoruz.

Taleplerinizi ıskalamadan onlara cevap verebilecek en doğru çözümü üretiyoruz.

Eğitim ihtiyaçlarınızı belirliyor ve ihtiyaçlarınıza özel çözüm önerileri geliştiriyoruz.

Çözüm odaklı eğitimlerimiz sonunda eğitim etkinliğini takip ediyoruz .

Sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindeyiz.

Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz. İşte bütün bu ilkeler; birlikte   yapacağımız çalışmalarla, başarıya ulaşmak  için sizleri bekliyoruz.

Temel bilgi ve becerilere sahip, eleştirel düşünebilen, etkili iletişim kurabilen; alanında donanımlı firma çalışanlarına katkıda bulunmak için hazırız.

Addres:                                                                    Tel: 0224 443 00 71
Altınşehir Mah.Ata Bulvarı 241.Sok.No:20                 Fax: 0224 443 00 71 
Gizemler Plaza 2A Blok D:4 Nilüfer/BURSA               Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MEKATRONIKA

MEKATRONIKA, sektörümüzün en büyük sorunlardan birisi olan nitelikli teknik eleman ihtiyacının ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir. Otomotiv sektörü ile yakın ilişkilerde bulunarak, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimi sunmayı hedefleyen firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, firma çalışanlarının sosyal ve kişisel gelişimini ön planda tutan bir vizyonla parlak bir gelecek sunma hedefindedir.

MEKATRONIKA olarak en önemli hedefimiz ise, işletmenizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni sistemler tasarlamak, optimum iyileştirmeler ve revizyonlar yapmaktır. Tasarlayıp uyguladığımız iyileştirme ve revizyonlar sonucunda elde edeceğiniz üretim ve performans artışı gözle görülebilecektir.